Respirátor 3M FFP3 Aura 9330+

3M™ Aura™ Skladací časticový respirátor 9330+ poskytuje pohodlie bez obmedzenia výkonu. Chráni proti prachu a aerosólom, ktoré môžeme nájsť vo viacerých priemyselných prostrediach. Trieda ochrany FFP3.

Dostupnosť:
SKLADOM
Obj. čislo:
9330

3,90 € s DPH 3,25 € bez DPH

+ -

Respirátor 3M FFP3 Aura 9330+

3M™ Aura™ časticové respirátory série 9300+ sú výsledkom nepretržitého úsilia 3M vylepšovať pohodlie používateľa. Sú plné prevratných myšlienok, technológií a materiálov, pričom si zachovali mnohé vlastnosti, vďaka ktorým sa stali populárne respirátory série 9300. Vďaka inovatívnej 3M filtračnej technológii s nízkym odporom pri dýchaní, môžete cez respirátor dýchať s ešte menšou námahou ako doteraz. 3M™ Aura™ má navyše reliéfny vrchný panel, ktorý pomáha znižovať zahmlievanie okuliarov z teplého a vlhkého vydychovaného vzduchu. Respirátory 3M™ Aura™ poskytujú najvyššiu mieru ochrany a pohodlia pre používateľa.

* Poskytuje efektívny výkon zároveň so zníženým odporom pri dýchaní
* Patentovaný 3-panelový dizajn sedí takmer každému, prispôsobuje sa pohybom tváre, je odolný voči zborteniu a drží pevne na svojom mieste.
* Reliéfny vrchný panel pomáha znižovať zahmlievanie okuliarov
* Vytvarovaný nosový diel pre lepšiu kompatibilitu s ochrannými okuliarmi
* Inovatívny úchyt pod bradou pre jednoduché nasadenie, prispôsobenie a pohodlné utesnenie
* Hygienické balenie chráni respirátor pred kontamináciou pred použitím a umožňuje praktické uskladnenie a vydávanie na pracovisku

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod